MÖBLER / Soffor / Soffa 8493413
nr 849 3413
Soffa
Skinn, 1960-tal, längd: 175 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 september 2013
kl 18:01:12
900 kr
500 kr
900 kr